iPod To Computer Transfer  7.2.3


Hemen İndir (4.47 MB)
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
İstatistikler:
0 indirme / 45 Ziyaret
İşletim Sistemi:
Üretici Firma:
Dosya Boyutu:
4.47 MB
Kayıt Tarihi:
13 Eylül 2013 Cuma 14:31:28

Program Hakkında

iPodtan Bilgisayara Dosya Transfer Uygulaması

iPod To Computer Transfer, iPodunuzdaki müzik ve müzik listelerinizi bilgisayarınıza kolayca senkronize, transfer veya yedekleme yapmak için tasarlanmış oldukça başarılı bir programdır.

Neredeyse tüm iPod kullanıcıları cihazlarındaki dosyaları bir süre sonra bilgisayarlarına transfer etmek ister. Appleın kendi programı olan iTunes malesef kullanıcılarına sadece bilgisayardan iPoda tek yönlü transfer işlemi sunuyor. Bu durumda bu tarz alternatif programlar devreye girerek öne çıkıyorlar.

iPod To Computer Transfer sayesinde iPodunuzdaki müzik ve çalma listelerini bilgisayarınıza transfer etmek, iTunes üzerindeki çalma listenizi senkronize etmek mümkün. İşlemleri oldukça güvenli ve hızlı gerçekleştiren programı denemenizi öneririm.

Özellikleri:

Tüm iPod, iPhone, iPod Touch ve iPad modellerini destekliyor
iPodunuzdaki çalma listelerini iTunesa transfer edebiliyor
Programın ücretsiz deneme sürümünde toplu müzik transferi ve iTunes ile çalma listesini senkronize etme özellikleri bulunmuyor. Buna rağmen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz programın tam sürümünü 16.95 $ karşılığında satın alarak tüm özelliklerini ömür boyu sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Haftanın Ücretsizi

Alet Çantası

Makaleler

Popüler Etiketler