Vole Internet Expedition  3.5.30804


Hemen İndir (13.99 MB)
Lisans:
Yok
Dil Desteği:
Ingilizce
İstatistikler:
0 indirme / 45 Ziyaret
İşletim Sistemi:
Üretici Firma:
Dosya Boyutu:
13.99 MB
Kayıt Tarihi:
05 Ağustos 2013 Pazartesi 15:21:56

Program Hakkında

Yenilikçi ve Kolay Kullanımlı Web Tarayıcısı

Pek çok kullanıcı her ne kadar popüler olan web tarayıcıları kullanmaya alışkın olsa da bazı kullanıcıların yeni ve yenilikçi web tarayıcılarını denemeyi sevdikleri aşikar. Zira artık rutin bir şekilde ilerleyen ve pek yenilik göremediğimiz popüler web tarayıcılar yerine deneysel çalışmalar yapan küçük web tarayıcıların bazı kullanıcıların ihtiyaçlarını daha fazla karşıladıkları aşikar. Vole Internet Expedition da bunlardan bir tanesi ve özellikle hızlı kullanılır yapısı sayesinde vakti kısıtlı olanlar için değerli bir web tarayıcı haline gelebiliyor.

Programın sahip olduğu arayüz ve özellikler sayesinde tercih ettiğiniz web sitelerini istediğiniz gibi sekmelere dağıtabiliyor ve ana pencereniz üzerinde tek seferde görüntüleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda Vole Media CHM (VMC) desteği bulunan program böylece web sayfalarını iş, boş zaman, eğitim ve benzeri kategoriler altında organize etmenize yardımcı oluyor.

Bunun yanında daha önceden açık olan web sayfalarınızın bulunduğu konumlar ve sayfa adresleri tarayıcıdan çıkmanıza rağmen açık bir şekilde kalıyor ve böylece başka işlerle ilgilendikten sonra programı yeniden açtığınızda direkt olarak kaldığınız yerden devam etme şansını elde edebiliyorsunuz.

Haftanın Ücretsizi

Alet Çantası

Makaleler

Popüler Etiketler